Kim jesteśmy?

Wierzymy w ludzi i chcemy, żeby oni uwierzyli w siebie.

Jesteśmy miejscem SpoTkania. Tworzymy przestrzeń budowania (tkania) relacji z samym sobą, drugim człowiekiem i Bogiem.
Ucząc się, czym jest więź, chcemy pokazywać jak ważna i uzdrawiająca ona jest. Znając swoją tożsamość,
jesteśmy otwarci na wszelką inność.

Nie ważne, kim jesteś. Ważne jest, czy chcesz się SPOTKAĆ.

Wychodzimy do lokalnej społeczności, by się spotkać, a jednocześnie służyć jej wsparciem duchowym, pomocą psychologiczną, psychoterapeutyczną oraz pedagogiczną. Nasze działania skupiają się wokół spotkań, warsztatów i kursów.

Naszym marzeniem i celem jest stworzenie SpoTkalni – wielozadaniowej świetlicy środowiskowej. Będzie ona miejscem prowadzenia warsztatów i spotkań, podejmujących zagadnienia takie, jak: komunikacja bez przemocy (NVC), profilaktyka uzależnień, rozwój osobisty, współuzależnienie, syndrom DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), szeroko rozumiana edukacja artystyczna i kulturalna, mających na celu integrację lokalnej społeczności. Chcemy by było to miejsce, które będzie otwarte dla każdego młodego człowieka, każdego, kto będzie potrzebował jakiejkolwiek pomocy – miejsce gdzie będziemy mogli się SPOTKAĆ.

Nasz zespół

Michał Wójcik

Prezes Fundacji

Psycholog, teolog. Ukończył studia na kierunku psychologia
w specjalności psychologia kliniczna. Absolwent Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego. Członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.
Lider i założyciel Wspólnoty SNE Bytom.
Prywatnie mąż Moniki o tata Agaty i Michaliny.

Ariel Lubowicz

Wiceprezes Fundacji

Z wykształcenia geolog. Były pracownik naukowy i manager,
a obecnie pełnoetatowy pracownik Fundacji Spotkanie – koordynator projektów. Absolwent VI edycji Szkoły Liderów.
Od 2011 zaangażowany i współodpowiedzialny we Wspólnocie SNE Bytom, obecnie co-lider. Założyciel i pierwszy prezes Fundacji Bytom Miasto Boga. Prywatnie mąż Oli i tata Piotra i Mateusza.